Usługi

Motoryzacyjne marzenia na wyciągnięcie ręki

Import Samochodów z Japonii to kolejna gałąź branży, w której się specjalizujemy. Wraz z zainteresowaniem naszych klientów postanowiliśmy importować samochody bezpośrednio z kraju kwitnącej wiśni. Japończycy szczególnie pedantycznie traktują samochody, co bezpośrednio wpływa na stan pojazdu. Znamy standardy japońskich aukcji i sami jesteśmy posiadaczami kilku japońskich klasyków – to sprawia, że pomagamy spełniać marzenia o wymarzonym samochodzie każdego naszego klienta.

Wyślij zapytanie

Bezpieczny transport

Transport to nasz konik, od początku istnienia firmy dowodzimy naszej jakości.

Sprawdzone samochody

Każdy z pojazdów ma oryginalny przebieg oraz udokumentowaną historię. Niezależnie czy szukasz sportowego Nissana, czy luksusowego Mercedesa, każde auto jest dokładnie prześwietlane.

Motoryzacyjne perełki

W garażach Japończyków wiele samochodów z wyższej półki posiada kierownicę po lewej stronie, to właśnie te samochody cieszą się największym zainteresowaniem.

Wybieraj osobiście, transport zostaw zawodowcom

Posiadając obszerną wiedzę, oraz doświadczenie jesteśmy w stanie zaproponować samochody nie tylko w doskonałym stanie wizualnym, ale też technicznym. Każdy potencjalny zakup poddany jest szczegółowej kontroli technicznej oraz formalnej, a kompletne dane przekazywane zainteresowanemu. Z naszą pomocą zrealizujesz swoje motoryzacyjne marzenie, dostarczymy Ci je pod dom.